Scolile Lexis

Avem 10 scoli deschise in Romania

Lexis Casin - Bucuresti

Bd. Marasti nr.31, Sector 1
(Intrarea prin str. Alexandru Constantinescu)
Telefon: 021 – 223.07.88/ 021 – 225.11.14
Mobil: 0786 701 013
E-mail: lexis.casin@lexis-romania.eu

Lexis Mosilor - Bucuresti

Str. Traian nr. 246, etaj 2, ap.4
(Intrarea prin str. Calusei)
Telefon: 021 – 225 1978/ 021 – 2251979
Mobil: 0786 732 810
Email: secretariat@lexis-romania.eu

Lexis Mihai Bravu - Bucuresti

Sos. Mihai Bravu nr. 247
Telefon: 021 – 317.95.37
021 – 317.94.09
Mobil: 0786 096 674
E-mail: lexis.mbravu@lexis-romania.eu

Lexis Unirii - Bucuresti

Str. Bucur nr. 4-6, B2
(Intrare din strada Verzisori)
Telefon: 021 – 330.44.25
Mobil: 0786 731 621
E-mail: lexis.unirii@lexis-romania.eu

Lexis Oltenitei - Bucuresti

Str. Secerisului nr. 31, Sectorul 4
Telefon: 021 - 332 61 26
Mobil: 0786 135 569
E-mail: lexis.oltenitei@lexis-romania.eu

Lexis Rahova - Bucuresti

Str. Mihail Sebastian nr. 1-3
Telefon: 021 – 456.02.52
Mobil: 0762 297 089
E-mail: lexis.rahova@lexis-romania.eu

Lexis Brasov

Str. Sirul Plaiesilor nr.2, etaj 1
Telefon: 0268 – 47.03.79
Mobil: 0786 390 211
E-mail: lexis.brasov@lexis-romania.eu

Lexis Pitesti

Str. Egalitatii nr.33, etaj 5
Telefon: 0248 – 21.73.06
Mobil: 0786 523 830
E-mail: lexis.pitesti@lexis-romania.eu

Lexis Ploiesti

Str. Democratiei nr. 24A
Telefon: 0244 – 54.23.03
Mobil: 0760 266 997
E-mail: lexis.ploiesti@lexis-romania.eu

Lexis Sibiu

Bd. Nicolae Balcescu nr. 37
Telefon: 0269 – 23.14.92
Mobil: 0760 279 395
E-mail: lexis.sibiu@lexis-romania.eu

Vezi toate locatiile Lexis Romania

Afla mai multe